Děkujeme Lubomíru Chudobovi za poctivě vedenou a férovou volební kampaň!

Koalice VLASTA – naděje na změnu nezdravých poměrů v Praze 10

Milé voličky, vážení voliči, drazí spoluobčané z naší Prahy 10,

obracíme se na Vás v předvečer senátního a blížícího se komunálního volebního klání s několika informacemi a také s jednou prosbou, která je v závěru tohoto dopisu. Předem Vám děkujeme za několik minut, které věnujete naší výzvě, a za poslání Vašim přátelům a známým, kteří rovněž nejsou spokojeni se stavem věcí veřejných na Praze 10.  

Děkujeme Lubomíru Chudobovi za poctivě vedenou a férovou volební kampaň!

Koalice VLASTA – naděje na změnu nezdravých poměrů v Praze 10

Milé voličky, vážení voliči, drazí spoluobčané z naší Prahy 10,

obracíme se na Vás v předvečer senátního a blížícího se komunálního volebního klání s několika informacemi a také s jednou prosbou, která je v závěru tohoto dopisu. Předem Vám děkujeme za několik minut, které věnujete naší výzvě, a za poslání Vašim přátelům a známým, kteří rovněž nejsou spokojeni se stavem věcí veřejných na Praze 10.

Předem bychom Vám všem, kteří jste se zapojili (a další rádi informujeme), chtěli velmi poděkovat za vzedmutí občanské angažovanosti a zájmu o dění v Praze 10. Máme samozřejmě na mysli téměř 11 000 podpisů, které se sešly pod žádost o vypsání místního občanského referenda „STOP miliardové radnici na Praze 10. Děkujeme i spoluvyhlašovatelům z volební strany TOP 09 a všem občanským iniciativám, spolkům a jednotlivcům, kteří věnovali svůj čas nebo prostředky pro dobrou věc.

V tuto chvíli probíhá přezkum doplněných podpisů, nutných pro vypsání referenda. Vše se řeší i soudní cestou. Věříme ale, že nezapomenete. Nezapomenete, jak se dosluhující radní svým neupřímným chováním snažili pohřbít občanské referendum a vyhlásili najednou svá tři jiná referenda v naprosto nevhodné termíny a s náklady více než 5 milionů korun.

Naším hlavním cílem je zabránit miliardové veřejné zakázce a ušetřit peníze pro potřebné a chybějící služby a vybavenost. Doufáme, že více než 10 000 sebraných podpisů nezůstane zapomenuto, a věříme, že to voliči v blížících se komunálních volbách zohlední. Jedině tak výstavbě radnice za miliardu zabráníme doopravdy. Bohatě stačí jen polovina této částky. My pro to uděláme maximum možného.

Stejně jako každý signatář referenda ví, že jeho podpis byl legitimní a správný, a přesto byl možná vyřazen, tak i my věříme, že Vaše volba bude spravedlivá. Mnohé naznačí výsledky doplňovacích senátních voleb. Koalice VLASTA přes své mládí postavila vlastního a vynikajícího kandidáta, jehož volbu Vám upřímně doporučujeme. Rozhodli jsme se kandidovat člověka se zkušeností z veřejného života, současného prezidenta České lékárnické komory PharmDr. Lubomíra Chudobu.

Pan Dr. Chudoba má v senátních volbách číslo 4, proto zmíníme 4 důvody pro jeho volbu:

 1. Lubomír Chudoba se vyslovil pro jasné uznání referenda STOP miliardové radnici na Praze 10
 2. Lubomír Chudoba je schopen kompetentně čelit problémům Prahy 10, jako je nedostatek školek, hazard, bezpečný a důstojný život seniorů a rodin s dětmi

 3. Lubomír Chudoba je uznávaný odborník ve zdravotnické oblasti, má mnohaletou zkušenost s jednáním na nejvyšší úrovni, a je tu tedy garance, že žádoucí změny ve zdravotnictví prospěšné pro ty nejzranitelnější mezi námi bude umět prosadit

 4. Lubomír Chudoba, pokud jej zvolíte, bude senátorem na plný úvazek a v rámci svých zákonných pravomocí bude prostředníkem mezi občany, institucemi, spolky a radnicí naší Prahy 10

Více se dozvíte na senátních stránkách PharmDr. Lubomír Chudoby

Vážené voličky, vážení voliči, v duchu našeho sloganu VLASTA na radnici – PharmDr. Chudoba do Senátu! Vás prosíme: Hlasujte pro Lubomíra Chudobu! Hlasujte pro dobrého senátora, který pomůže změnit politické poměry na Praze 10, jak si to přejete Vy i my v koalici VLASTA.

Přejeme Vám dobrou volbu!

S pozdravem,

Renata Chmelová, Koalice Trojmezí a kandidátka na starostku, Záběhlice

Pavel Mareš, iniciátor nulové tolerance proti hazardu, Strašnice

Martin Moravec, iniciativa Společně pro Desítku, Malešice

Milan Maršálek, Český svaz ochránců přírody, Malešice

Milan Mraček, Družstvo fanoušků Bohemians, Vršovice

Miroslav Müller, iniciátor záchrany MŠ na Sychrově, Bohdalec

Olga Richterová, Zaostřeno na 10, Vršovice 

Kandidáti Kolice VLASTA v komunálních volbách a podporovatelé PharmDr. Lubomíra Chudoby 

  Koalice VLASTA

  email: info@vlasta10.cz

  Ondřej Ertl

  právník, sportovec

  34 let, Starostové a nezávislí – Vinohrady

  Kontakt: ertl.ondrej@gmail.com

  Gesce: sport a volný čas, bytová politika

  Ondřej se věnuje sportu a správě nemovitostí.

  Na sportovním poli se nejdříve věnoval vrcholovému sportu a následně se zapojil do spolkového života sportovního prostředí, kde organizoval činnost sportovního oddílu, pořádal sportovní akce a pomáhal v rozvoji mladým talentům. V současné době Ondřej pracuje ve Sdružení sportovních svazů České republiky z.s., ve kterém pomáhá s administrativou a projekty sportovním svazů a spolkům.

  Tomáš Janík

  Geograf, krajinný ekolog a vedoucí skautského střediska

  30 let, bez politické příslušnosti – Strašnice a Bohdalec

  Kontakt: tomas.janik92@seznam.cz

  Gesce: územní a strategický rozvoj, životní prostředí, doprava, volný čas

  Tomáš se jako koordinátor procesů udržitelného rozvoje na radnici v uplynulém volebním období věnoval zejména propojování témat územního a strategického rozvoje, životního prostředí a dopravy. Působil jako analytik a je spoluautorem Mapy významných změn územního plánu a stavebních záměrů na Praze 10: https://strategieprodesitku.cz/mapy/.

  Vyrůstal s výhledem na Kubáň a nyní zde žije s ženou a malou dcerkou. Po studiu historie a fyzické a sociální geografie působí v současné době na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy, kde dodělává doktorské studium, a zároveň se odborně věnuje krajině ve Výzkumném ústavu Silva Taroucy. Od svých desíti let je skautem, podílel se na vedení vzdělávacích kurzů pro vedoucí a vede skautské středisko Scarabeus s klubovnou na Bohdalci.

  Gabriela Kolářová

  finanční analytička, místopředsedkyně STAN Praha 10

  36 let, Starostové a nezávislí – Zahradní Město

  Kontakt: gabii.kolarova@gmail.com

  Gabriela nejprve vystudovala hotelový management a následně se profesně věnovala hotelnictví a cestovnímu ruchu. Po rodičovské dovolené se rozhodla směřovat svoji profesní dráhu do oblasti financí a s tím přišlo i odhodlání doplnit si formální vzdělání v magisterském programu Ekonomika a management. V současné době pracuje jako finanční analytička pro nadnárodní společnost. Její silnou stránkou je naprostá organizovanost – příkladem je trojboj „rodina, studium, zaměstnání“, který operativně proměnila v „rodina, komunální politika, zaměstnání“. Gabriela je místopředsedkyní STAN Praha 10. Je vdaná, má dvě dcery a žije s rodinou na Zahradním Městě.