Milí občané Prahy 10, sousedé! S radostí vás po čtyřech letech opět zvu ke komunálním volbám. 5. a 6. října rozhodnete o tom, kam se Praha 10 v příštích letech vydá. Vydali jsme pro vás další Vlastní noviny.

Bude se tu stavět rozumně a ohleduplně? Budou si občané jisti, že se s jejich penězi nakládá dobře? Bude tu bezpečné prostředí bez heren? Jak budeme pomáhat potřebným?
A jak rodinám a seniorům? Na rozdíl od jiných stran s vámi mluvíme celé čtyři roky. Je přece přirozené zodpovídat se vám z toho, co děláme, navrhujeme i právem kritizujeme. Díky vám postupně rosteme. Z VLASTY je zavedená a důvěryhodná značka, kterou stojí za to volit. Když jsem se před dvěma lety stala vaší senátorkou, mohla jsem s vámi začít rozplétat problémy, které vás trápí. A tahle práce mě pořád těší!
V zastupitelstvu jsme poslední čtyři roky prošlapávali cestu dobrým věcem. Řádné hospodaření. Koncepční přístup ke kultuře i ke sportu. Respekt k povolání učitelů a policistů. Rozvoj hospicové a paliativní péče. Obrana veřejného prostoru před těmi, kdo si ho potajmu uzurpují. Naším cílem je zdravý život, zdravá radnice a zdravé finance!
Po čtyřech letech víme, jak věci řešit. Přesvědčili jste se o tom od května u mapy, kterou vozíme s Vlastíkem – naším karavanem. Víte, že se za vámi nebojíme přijít.
Chceme, aby se komunální politika i v Praze 10 dostala z abstraktní úrovně celku do konkrétních lokalit.
Přijďte prosím k volbám a skoncujte s bezradnou radnicí Prahy 10. Dejte nám to na starost!
— Srdečně vaše Renata Chmelová

Koalice VLASTA

email: info@vlasta10.cz