Milí občané Prahy 10, sousedky a sousedé!

S radostí vám přinášíme jubilejní desáté číslo našich Vlastních novin. Měníme Prahu 10 ve zdravou městskou část. Dozvíte se, co konkrétního jsme udělali pro místo, kde žijete! Desítku jsme pro tento účel rozdělili na čtyři části. U každé najdete vždy dva podrobněji rozepsané projekty a box s výčtem dalších tří projektů nebo celých tematických oblastí. Jedná se o pouhý výběr z výrazně vyššího počtu aktivit, které jsme za tři roky na radnici podpořili nebo prosadili.

Co dalšího ještě v novinách najdete:

Kino Vzlet – Ve Vršovicích máme novou, nejen kulturní křižovatku. Její koncepce a příběh odráží řadu našich priorit.

Strategické desatero – Jak jdeme po cestě udržitelného rozvoje.

Kultura pomáhá rozvoji obcí – S místostarostou Davidem Kašparem o kultuře v každodenním životě, podpoře komunitních akcí, Čapkově vile i plánech se Strašnickým divadlem.

Kapacity škol navýší Stará škola V Olšinách a MŠ Bajkalská.

Ďolíček se zrekonstruuje – Jak po pandemii obnovujeme zájem dětí o sport? Vznikne nová tělocvična na Solidaritě? A jak to aktuálně vypadá s Ďolíčkem? Odpovědi vám přinášíme v rozhovoru se zastupitelem a předsedou sportovního výboru Václavem Vlčkem.

Starostka, která hájí zájmy Prahy 10 i v Senátu – Výkaz práce senátorky Renaty Chmelové pro obvod Praha 10, Dubeč a Štěrboholy.

Koalice VLASTA

email: info@vlasta10.cz